Volné pracovní místo  Práce snů! Modelář (m/ž)- Lego, Kladno

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 195–200 Kč / hodinu

Hledáte kreativní práci? Máte rádi barevné kostičky a fascinuje vás jejich svět? Přijďte si hrát! Pro světoznámou společnost Lego hledáme do týmu - modeláře (m/ž).

Třísměnný provoz, 8 hodinové směny (ranní, odpolední a noční).
Místo výkonu práce: Kladno

Náplň práce
  • stavba modelů z lega v reálné i obří velikosti
  • vypracování projektů a implementace technických řešení.
  • spolupráce s ostatními týmy.

Požadujeme

Požadujeme
  • manuální zručnost
  • cit pro barvy
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

Nabízíme
  • práci ve stabilní společnosti na HPP
  • mzdu 195-Kč/hod. (po 3 měsících 200,50,-Kč/hod.)
  • motivační bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • fitness
  • možnost záloh

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a pošlete nám životopis skrze odpovědní formulář

Kontaktní osoby: Šmídová, Hanzalová

Máte zájem o nabídku Práce snů! Modelář (m/ž)- Lego, Kladno?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Šmídová z EUROPA Union Service a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Práce snů! Modelář (m/ž)- Lego, Kladno

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.